Ножици за ситно сецкање

260.00 ден

Со ножиците за сецкање сега брзо, лесно и со професионална прецизност ќе се претворите во гурмански мајстор во сопствената кујна! Зачини, свежи билки или зелена салата -во секунда ги сече ситно и одлично.

Compare

Опис

Со ножиците за сецкање сега брзо, лесно и со професионална прецизност ќе се претворите во гурмански мајстор во сопствената кујна! Зачини, свежи билки или зелена салата -во секунда ги сече ситно и одлично.
Уживајте во свежите зачини во секое јадење!
Мирисот на јадењата станува сосема поинаков и свеж кога ќе ги замениме сушените зачини со свежи. Ако досега сте ги избегнувале да ги користите, затоа што на чистењето и сечењето одзема време. Сега имате можност да ја искористите предноста на овие одлични ножици со слоевита острица. За неколку секунди секоја зелена китка ќе стане ситно исечкан зачин.
Ножицата е лесна и удобна и за секунди брзо и прецизно ќе исецка: кромид, зелена салата, босилек, магдонос,мајчина душица, копар и др.
Можете да сецкате директно во супи, чорби, салати, омлети и различни јадења, за да ги зачините и прекрасно да ги декорирате.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Ножици за ситно сецкање”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…