Повеќе наменски тенки прекривки 150х 200cm

790.00 ден

Повеќе наменски тенки прекривки. Идеални како прекривки за кревет/спална, тенки јоргани или прекривки за кауч. Достапни во шест бои и две димензии.

Compare

Опис

Повеќе наменски тенки прекривки. Идеални како прекривки за кревет/спална, тенки јоргани или прекривки за кауч. Достапни во шест бои и две димензии.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Повеќе наменски тенки прекривки 150х 200cm”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…