Сет од 12 балони

390.00 ден

Изненадете ги вашите најблиски со овој сет од 11 балони, совршен подарок кој ќе остави впечаток кај вашите сакани личности

Нема на залиха

Compare

Опис

Изненадете ги вашите најблиски со овој сет од 11 балони, совршен подарок кој ќе остави впечаток кај вашите сакани личности.. Идеален подарок и декор за секој вид на забава.Комплетот вклучува фолија балон срце, фолија балон ѕвезда, пет балони латекс еднобојни и 5 балони латекс со конфети. Достапни во розева и сина боја. Ги добивате спакувани. Можете да ги надувате со воздух или хелиум.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Сет од 12 балони”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…