Четка за миење чаши

290.00 ден

Четка за миење чаши. Специјално наменета четка за едноставно и темелно миење на чаши, со подлога која убаво се прицврстува на површината од мијалникот.

Нема на залиха

Compare

Опис

Четка за миење чаши. Специјално наменета четка за едноставно и темелно миење на чаши, со подлога која убаво се прицврстува на површината од мијалникот. Се користи за миење на чаши со висина до 14см.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Четка за миење чаши”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…