Honey луксузен сет за топол напиток

490.00 ден

Honey луксузен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично.

Нема на залиха

Compare

Опис

Honey луксузен сет за топол напиток со прекрасен дизајн за совршено послужено кафе, млеко, чај и слично. Сетот се состои од 1 шолја со 1 тацна и лажичка
Совршена идеа за креативен подарок.

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Honey луксузен сет за топол напиток”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…