Intex двојна гума

1,700.00 ден

Intex двојна гума која ќе ви овозможува долгочасовна удобност и релаксација покрај базен или во вода во пар. Со својот уникатен дизајн, оваа двојна гума ви овозможува целосна релаксација.

Compare

Опис

Intex двојна гума која ќе ви овозможува долгочасовна удобност и релаксација покрај базен или во вода во пар. Со својот уникатен дизајн, оваа двојна гума ви овозможува целосна релаксација.
Карактеристики на производот:
Изработена од винил со уникатен дизајн за употреба во вода
Димензии: 198х117cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex двојна гума”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…