Intex детски душек на надувување+перниче 

890.00 ден

Intex детски душек на надувување со перниче. Совршен за деца на возраст од 3-10 години кој може да се користи за преспивање, кампување и што уште не.

Нема на залиха

Compare

Опис

Intex детски душек на надувување со перниче. Совршен за деца на возраст од 3-10 години кој може да се користи за преспивање, кампување и што уште не.
Доаѓа во сет со перниче.

Достапни бои: зелена, сина и портокалова боја.
Димензии: 157 x 88 x 18cm.

ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ ВО ЗАБЕЛЕЖКА КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex детски душек на надувување+перниче ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…