Intex Explorer 200 чамец за две лица со весла и пумпа

1,590.00 ден

Intex Explorer 200 чамец за две лица со весла и пумпа погоден за секоја пригода на вода ова лето. Изработен е од квалитетен и издржлив винил.

Нема на залиха

Compare

Опис

Intex Explorer 200 чамец за две лица со весла и пумпа погоден за секоја пригода на вода ова лето. Изработен е од квалитетен и издржлив винил. Има две комори за надувување. На самиот чамец има вградено држачи за весла за полесно веслање.
Пумпа и весла се вклучени во сетот.
 
Капацитет: 1 возрасен и 1 дете или 210 кг
Димензии: 185x94x41cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Explorer 200 чамец за две лица со весла и пумпа”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…