Intex Ride Оn ража

890.00 ден

Одлична забава ова лето со ride on ража од брендот Intex. Производ и бренд на кој можете да му верувате. Одличен производ за игри во вода и забава.

Compare

Опис

Одлична забава ова лето со ride on ража од брендот Intex. Производ и бренд на кој можете да му верувате. Одличен производ за игри во вода и забава.
Материјал: Винил со докажана јачина.
Димензии: 188х145см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex Ride Оn ража”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…