Intex- Ride on Еднорог

1,400.00 ден

Одлична забава ова лето со ride on еднорогот од брендот Intex.

Compare

Опис

Intex Ride on Еднорог. Одлична забава ова лето со ride on еднорогот од брендот Intex. Производ и бренд на кој можете да му верувате. Одличен производ за игри во вода и забава. Идеален за совршена релаксација.

Максимална тежина до 90 кг.
Материјал: Винил со докажана јачина.
Димензии: 198 x 140 x 97 см

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Intex- Ride on Еднорог”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…