Mammoet камионче

2,590.00 ден

Mammoet камионче. Помогнете му на вашето малечко да се движи со Mammoet камиончето . Овој 2-во-1 камион е совршен начин да го одржувате вашето малечко активно.

Compare

Опис

Mammoet камионче. Помогнете му на вашето малечко да се движи со Mammoet камиончето . Овој 2-во-1 камион е совршен начин да го одржувате вашето малечко активно. Во форма на супер-кул камион, децата можат да седат на седиштето и да туркаат заедно со своите стапала. Или можат да ја користат рачката одзади за да ги вежбаат своите чекори.

Што и да одлучат да прават, децата ќе бидат воодушевени од колоритниот дизајн и пријателското лице на предната страна.
Погоден за возраст од 12 месеци до 3 години
Димензии: 40x70x25cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Mammoet камионче”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…