RAF Тостер за крофни

1,390.00 ден

RAF Тостер за крофни. Aпаратот за крофнички Ви овозможува брзо и лесно припремање мини крофнички. За неколку минути ќе можете да ги израдувате вашите најмили или да ги изненадните вашите гости.

Compare

Опис

RAF Тостер за крофни. Aпаратот за крофнички Ви овозможува брзо и лесно припремање мини крофнички. За неколку минути ќе можете да ги израдувате вашите најмили или да ги изненадните вашите гости.

Доволно е да го припремите тестото по вашиот омилен рецепт, да го ставите во загреаниот калап и после неколку минути крофничките се спремни за дегустација.
Можете да ги прелиете со чоколада, мед или да ги наросите со шеќер во прав или мелени ореви, да ги намачкате со крем или џем,да ги украсите со шлаг или овошје… Постојат безброј комбинации, а крофничките ке бидат занимливи и различни.
Спецификации:
Mоќност: 850W
Нелепливи плочи лесни за чистење
Капацитет: 6 крофни
Рачкa отпорнa на топлина
Автоматски термостат
Дијаметар на крофничка: 5cm

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “RAF Тостер за крофни”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…