USB Дигиталнo Нинтендо со 620 игри

990.00 ден

USB Дигиталнo Нинтендо со 620 игри. Одличен уред за забава кај сите генерации! Повозрасните ќе се вратат во младоста, а помладите ќе осетат дел од младоста на нивните родители!

Compare

Опис

USB Дигиталнo Нинтендо со 620 игри. Одличен уред за забава кај сите генерации! Повозрасните ќе се вратат во младоста, а помладите ќе осетат дел од младоста на нивните родители! Уживајте, забавувајте се со 999 различни вградени игри.
Инсталација и поврзување со телевизор за само неколку минути!

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “USB Дигиталнo Нинтендо со 620 игри”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.