You Are Our Little Angel Рамка за слика и отпечатоци

490.00 ден

Забележете ги бесценетите спомени од фазите на вашето бебе со стил во оваа рамка за слика со отпечатоци од рачето и ноџето на вашето малечко.

Нема на залиха

Compare

Опис

Забележете ги бесценетите спомени од фазите на вашето бебе со стил во оваа рамка за слика со отпечатоци од рачето и ноџето на вашето малечко. Оваа рамка составена од повеќе рамки содржи се што ви треба за да создадете ваш персонализиран спомен. Лесен начин да создадете спомен кој ќе трае.
Рамката е достапна бела боја
Димензии на производот: 41 х 21сm
Доаѓа во сет со црно мастило

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “You Are Our Little Angel Рамка за слика и отпечатоци”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Вие исто така би сакале…